صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه رفاه
شماره ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۰۷۸۱
شماره ثبت نزد مرجع ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری ۳۲۰۷۶
مدیر صندوق

 شرکت کارگزاری بانک رفاه کارگران

شرکت کارگزاری بانک رفاه کارگران (سهامی خاص) در تاریخ 1373/01/06  تحت شماره 103843 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران و در تاریخ 1387/09/25  به شماره 10641 بعنوان کارگزار بند 13 ماده یک قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال 1384 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.

این شرکت با تأکید بر افزایش آگاهی جمعی نسبت به بازار سرمایه و با تمرکز بر سازمان یافتگی از طریق کارکنان متعهد و حرفه ای، توانسته به شریکی قابل اعتماد برای مشتریان تبدیل گردد. درحال حاضر کارگزاری بانک رفاه با کسب رتبه "الف" در بورس اوراق بهادار و بورس کالای ایران و همچنین در اختیار داشتن بیش از 1،500،000،000،000ریال سرمایه به عنوان یکی از بزرگترین کارگزاری های ایران، مشغول فعالیت میباشد.

صندوق های سرمایه گذاری کارگزاری بانک رفاه کارگران

کارگزاری بانک رفاه کارگران با مدیریت سه صندوق سرمایه‌گذاری نگین رفاه (درآمد ثابت)، گنجینه رفاه (در سهام) و توسعه اعتماد رفاه (در سهام) سعی کرده است سبد کاملی از خدمات سرمایه‌گذاری در اختیار مشتریان و علاقه مندان به سرمایه گذاری دربازار بورس قرار دهد.جهت سهولت در سرمایه‌گذاری در تمامی صندوق‌های تحت مدیریت کارگزاری بانک رفاه کارگران امکان سرمایه‌گذاری به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم شده‌است.

آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بورس اقدامی حرفه ای است که نیازمند دانش و تجربه زیادی می باشد؛ در این میان صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک (Mutual Fund) ابزاری برای مشارکت سرمایه گذاران خرد و تشکیل سبدی متنوع از دارایی‌‏های مالی هستند که مدیریت منابع آن با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده منجربه افزایش بازدهی و کاهش ریسک و هزینه های سرمایه گذاری انفرادی می گردد.همچنین نقدشوندگی بالا یکی از مزایای مهم صندوق‌های سرمایه‌گذاری است، با توجه به امکان ابطال واحدهای صندوق در هر زمان، سرمایه گذاران قادرند دارایی خود را درصورت نیاز به سرعت نقد کنند.

 

صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه ( در سهام )

صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه، در زمره صندوق های سهامی می باشد که حداقل 70 درصد از دارایی های تحت مدیریت خود را در سهام سرمایه گذاری می کند. این نوع از صندوق ها به علت ماهیت فعالیتشان، در دوره های تورمی پوششی مناسب برای حفظ ارزش ثروت سرمایه گذاران به شمار می رود. کارمزد صدور و ابطال ناچیز، مدیریت حرفه ای، کسب بازده مورد انتظار از بازار سهام در قبال ریسک متناسب از جذابیت های صندوق سهامی گنجینه رفاه می باشد.به منظور دریافت توضیحات تکمیلی و راهنمای سرمایه گذاری اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی

  • شماره تماس کارگزاری بانک رفاه کارگران : 02141772000
  • ساعت کاری : شنبه الی چهارشنبه، از 8 الی 16:30
  • فکس (دورنگار) : 02188379490
  • آدرس دفتر مرکزی : تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم، نبش بوستان دوم غربی، پلاک 2/2
  • کد پستی : 1468863711
  • پست الکترونیک : Info@refahbroker.ir